Reference

Nabízíme virtuální NAS, o který se nemusíte starat. Vše vám pomůžeme nastavit, tak aby jste měli co nejméně starostí. Nabízíme také cloud a zálohování. Vaše data ochráníme jako svá vlastní. Vy se už nikdy nebudete muset bát, že o ně přijdete.
Okamžitě získáte přístup k široké škále aplikací a funkcí. Používat Synology NAS s webovým operačním systémem a centrem.

Naše stavební společnost se během svého působení na českém trhu zaměřila na stavební činnost, která se specializuje na výstavbu rodinných domů na klíč, hrubé stavby a rekonstrukce. Provádíme stavební práce, kompletní i dílčí dodávky staveb, opravy, rekonstrukce, zemní práce, pokládky zámkové dlažby a zahradní bazény.

Prodej a servis kol, tlumičů a dalšího vybavení. Naším hlavním zaměřením je servis odpružení značek Fox, Rockshox, DVO a po konzultaci i dalších výrobců. Servisu kompletních kol se věnujeme už pouze okrajově a v rámci časových možností.

„VŠECHNO, CO OPRAVDU POTŘEBUJU ZNÁT, JSEM SE NAUČIL V MATEŘSKÉ ŠKOLCE…“
ROBERT FULGHUM

Nabízíme údržbu a čištění interiéru i exteriéru Vašeho auto tzn. čištění a tepování interiérů vozidel, ochranu laku, voskování, leštění, rozlešťování světel a další.

Zakázkové truhlářství specializující se na výrobu kuchňských linek na míru a vestavěných skříní přesně podle vašich představ. Dále nabízíme zakázkovou výrobu z masivního dřeva.

NEJVĚTŠÍ VÝHODY

lehká administrace

podpora našeho týmu

Přehrát video

DOKONČENÉ PROJEKTY, WEBOVÉ STRÁNKY, GRAFICKÉ A TISKOVÉ MATERIÁLY

PODÍVEJTE SE NA REALIZACE WEBOVÝCH STRÁNEK, GRAFICKÝCH A TISKOVÝCH MATERIÁLŮ VYTVOŘENÉ NAŠÍM TÝMEM.