WEB DESIGN

SPECIALIZUJEME SE NA TVORBU INTERNETOVÝCH STRÁNEK, WEBŮ A FIREMNÍCH PREZENTACÍ.

WEB DESIGN

ZJISTĚTE VÍCE O TVORBĚ WEBU NAŠÍM PROFESIONÁLNÍM TÝMEM. VŽDY NAVRHUJEME WEBY S RESPONZIVNÍM DESIGNEM, TAK ABY BYLO MOŽNÉ POUŽÍT MOBILNÍ ZAŘÍZENÍ, NOTEBOOK NEBO PC.

GRAFICKÉ PRÁCE A TVORBA LOGA A BRANDU

NABÍZÍME GRAFICKÉ SLUŽBY JAKO: TVORBA LOGA, VIZITKY, PLAKÁTY, LETÁKY, BANNERY, ETIKETY A DALŠÍ.

GRAFICKÉ PRÁCE A TVORBA LOGA A BRANDU

ZJISTĚTE VÍCE O GRAFICKÉ TVORBĚ A PODÍVEJTE SE NA REALIZACE TISKOVÝCH MATERIÁLŮ VYTVOŘENÝCH NAŠÍM TÝMEM.
Tvorba nového webu a internetových stránek

SPECIALIZUJEME SE NA TVORBU INTERNETOVÝCH STRÁNEK A FIREMNÍCH PREZENTACÍ. NAŠE AGENTURA SE ZABÝVÁ TAKÉ MARKETINGEM A POSKYTOVÁNÍM REKLAMNÍCH SLUŽEB. MEZI NAŠE SLUŽBY PATŘÍ SERVER HOSTING A SPRÁVA SÍTÍ A DÁLE ZÁLOHOVACÍ A CLOUD ŘEŠENÍ VHODNÉ PRO JEDNOTLIVCE I FIRMY.​

  • Weby vytváříme na základě potřeb a požadavků našich klientů v souladu se zvolenou marketingovou strategií. Vždy jako první analyzujeme stávající situaci našich klientů, tak abychom měli přehled o jejich potřebách.
  • Vždy navrhujeme weby s responzivním designem, tak aby byla možné použít mobilní zařízení, notebook nebo PC. Samozřejmostí je, že při tvorbě webu dbáme i na optimalizaci stránek, kódu a mediálního obsahu.
  • Při tvorbě webů se zaměřujeme především na to aby jsme splňovali všechny moderní standarty. Zaměřujeme se na responzivní design, optimalizovaný kód webu, SEO a vhodné přizpůsobení vašich stránek pro internetové vyhledávače.